Wątek: Kilka poprawek.

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 Kilka poprawek. 
    Awatar ken
    Zaprezentuje Wam moją listę poprawek co do pluginów:
    Skiny
    - usunąłbym gloves; przez to lekko laguje serwer.
    - zmieniłbym w opcji !ws (jakby była dodana takowa opcja) kolory skinów tudzież do jakich broni mozna dodać skin, mniej więcej tak:
    AK-47
    AWP
    KNIFE
    - Zmieniłbym raczej nazwy na angielskie, bo łatwiej się tak posługiwać niż na polskich nazwach.

Rank
    - usunąłbym opcje !mm i dodałbym ranking od punktów, czyli reset serwera (data!!) i zainstalowałbym plugin typu: 100 zabójstw - silver 1 itp. Nie pamiętam nazwy plugina :/

Reklamy
    - Wiadomo, każdy by chcial zarobić, lecz reklama Gimbomatu(???) zasłania czat co strasznie mnie irytuje, nie wiem jak z innymi graczami.
    - Adversy możnaby było dodać, które dodają co runde powiadomienie o Gimbomacie, ewentualnie można przenieść miejsce z lewego na prawe.
    To chyba tyle, jak coś wymyśle i pomyślę (( ÍĄ° ͜ʖ ÍĄ°)) to postaram się wpisać w ten temat

/pozdrawiam ken (ง'̀-'́)ง/
    Odpowiedz z cytatem  

2. #2 Odp: Kilka poprawek. 
    Awatar Bl@dI.
    Też jestem za usunięciem rękawiczek i wgl jak dla mnie skiny są nie potrzebne po dłuższym przemyśleniu. Zostawiłbym tylko kosy i może skiny do tych kos. Co do ranku jeśli znajdziemy taki plugin to czemu nie, reklamy przemilczę hehe.
    Odpowiedz z cytatem  

3. #3 Odp: Kilka poprawek. 
    Awatar ken
    Cytat Zamieszczone przez Bl@dI. Zobacz posta
    [...] Co do ranku jeśli znajdziemy taki plugin to czemu nie[...]
    Nazwa pluginu to: Level Ranks - podałbym strone, lecz to na innej sieci jest.
    Odpowiedz z cytatem  

4. #4 Odp: Kilka poprawek. 
    Jestem za usunięciem skinów, co do ranku to lepiej samemu nabijać
    Odpowiedz z cytatem  

5. #5 Odp: Kilka poprawek. 

Popieram Beerusa, ja również jestem za zlikwidowaniem skinów, na czacie czasami jest gęsto od samego !ws, co poniektórzy stoją
    na respie po parę rund bo zanim znajdą skinka do broni dodatkowo ginąc stojąc afk, to w kolejnej rundzie może przydzielić inną broń co
    oznacza powtarzanie całego procesu od nowa, a wiadomo że młodsze towarzystwo potrafi się uprzeć

i mam taki pomysł : opcja !votemute NA PRÓBĘ dla każdego jako
    środek zapobiegawczy na nadużycia mikrofonu typu puszczanie muzyki czy inne anomalie
    przeszkadzające w rozgrywce, etc etc w momencie, gdy admini są nieobecni na serwerze tylko po to,
    aby gracze mogli mieć możliwość zagłosowania na uciszenie danego gracza do końca mapy
    a wszelkie nadużycia byłyby zgłaszane i tyle. Zdarzało mi się nie raz złapać zdezorient
    gdy wyciszałem sobie takiego Janka w tabeli i mimo tego że z nim miałem spokój, to pozostali co chwilę potrafili toczyć z nim dyskusję
    czy tam kazać mu się zamknąć.. co potem skutkowało tym że już nie wiedziałem kto co do kogo mówi i robił się "gnój"
    lecz zdarzyło mi się coś takiego może 2 razy...
    Wspólne głosowanie ominęło by tego typu sytuację.

a, i jak dla mnie, to !challenge też był spoko np kiedy zdarzy Ci się, że grzejesz pół mapy tą 9 Arenę
    i chętnie spróbowałbyś szczęścia z kimś z 1 Areny lub odegrać się na gościu któremu zostało 8hp XD

Nie zapomnę nigdy sytuacji jak przez missclick wyzwałem na pojedynek
    którąś z pań na serwerze i od razu dostałem opryskliwe pytanko "a to Ty jesteś jakiś znany że wyzywasz mnie na challenge randomie?"
    Śmiechłem mocno wtedy skoro przecież to był tylko missclick prawda? ^ ^ Pamiętajcie uważajcie kogo wyzywacie bo może się okazać że nie jesteście godni grać z kimś tak ważnym jak ta kobitka

pozdrawiam i lecę do pracy
    Ostatnio edytowane przez Nie ma ; 21-08-17 o 05:06
    Odpowiedz z cytatem  

6. #6 Odp: Kilka poprawek. 

więcej nie ćpam
    Odpowiedz z cytatem  

7. #7 Odp: Kilka poprawek. 
    Awatar Bl@dI.
    Votemute to dobry pomysł tym bardziej, że prawdę mówiąc aktywność adminów jest mocno przeciętna, zresztą tak samo jak moja Porozmawiam o tym z Beckhamem, zobaczymy co da się zrobić Challenge raczej też zostaną znowu włączone. Skiny jednak zostają.
    Odpowiedz z cytatem  

8. #8 Odp: Kilka poprawek. 
    Skiny dopóki nie crashują serwera niech zostaną , przyciągaja duzo graczy a to sie ceni .
    Challenge niech zostanie przywrócony , wielu graczom go brakuje
    Votemute pomysl jest dobry : )
    Odpowiedz z cytatem  

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów