Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Wejdź i się dowiedz 
    Nick podczas gry: 'NEVADA'
    Admin, który dał ci bana:
    Nivaro
    Powód Bana: Wyzywałem śmiecia zacytuje szczerzę co do niego powiedziałem "sram na cb śmieciu siedzisz na spec i nabijasz sobie godziny bo boisz się o stratę admina dawaj mi bana i tak mam wyjebane" i tutaj dostałem bana bo siedzi w spec i tylko godziny sobie nabija a jak ludzię jape wydzierają to nic z tym nie robi piszę do innego admina i po wejściu admina nagle Nivaro śmieć zaczyna grać po wyjściu wszystkich adm nagle nie gra i dalej nabija godziny.
    Dowód w postaci dema/screena:
    https://zapodaj.net/90c0ccd2e0c15.png.html
    Data, Godzina otrzymania bana: 09.09.17 20:00
    Twoje IP/SteamID: STEAM_1:1:156295311
    Komentarz: Następnym razem polecam dłużej przeglądać ludzi których przyjmujecie na tą posadę bo robią wam gówno z servera Pozdrawiam.
    Wydruk z konsoli:
    https://zapodaj.net/2fc83056781c5.png.html

2. #2 Odp: Wejdź i się dowiedz 
    Awatar nivaro
    Hmmm... ciekawe dlaczego większosc adminow byla przeciw gdy startowałes na admina? Polecam uporać się sam ze swoim tzw bólem dupy a nie wyzywac sie na innych adminach i bezczelnie kłamać z "nabijaniem godzin".
    Od tego jest game tracker gdzie mozna monitorowac wszystko takze odsylam do sprawdzenia mojego profilu na GT

Strasznie irytuje mnie gdy musze tlumaczyc sie z czegos z czego nie powinienem ale niestety taki moj obowiązek. Tak więc...
    W dzisiejszym dniu spędziłem +/- 2h na arence nie na spec ale caly czas grając, Ty natomiast piszesz że od rana nabijam sobie godzinki kiedy dzisiaj wstałem o 16 w połódnie gościu xD #rekt

Druga sprawa, dość dlugo pilnowałem serwera do momentu kiedy pare osob wpadlo na pomysl zagrania MMa, takze ja z Bl@dim i kilkoma innymi osobami postanowilismy sobie zagrać, co prawda po paru godzinach siedzenia przed monitorem bylem tym zmęczony i nie chcialo mi sie juz dluzej siedziec ale rutynowo wszedlem na arenke zobaczyc co się wyprawia, tym bardziej ze po sprawdzeniu listy nie bylo nikogo z adminow, zmęczony graniem najzwyczajniej wszedlem na specta i nasluchiwalem co się dzieje (ps. NIE NABIJAŁEM GODZIN...) i dobrze napisałeś bo dobrze słyszałem co mowiles.
    "Tak w ogole to Nivaro siedzi sobie na specta i nabija godzinki i Bl@di juz o tym wie"
    napisałem do Ciebie "Chciałbyś jeszcze coś powiedzieć ?"
    Ty natomiast odpowiadając w surowy sposób ktory groził Ci perm banem odpowiedziałeś mi "Tak, jak chcesz to mnie banuj, ja i tak dostane unbana bo jesteś gównem j*banym"
    To teraz Cię zaskoczę.. żadnego unbana nie będzie : )

"i tutaj dostałem bana bo siedzi w spec i tylko godziny sobie nabija a jak ludzię jape wydzierają to nic z tym nie robi piszę do innego admina i po wejściu admina nagle Nivaro śmieć zaczyna grać po wyjściu wszystkich adm nagle nie gra i dalej nabija godziny "
    Tego nawet nie bede probował komentowac bo to jest zenujace co w tym momencie napisałeś. GT dowodem na to a jezeli to mało to prosilbym o H@ lub OP o sprawdzenie tego, nie mam sobie nic do zarzucenia

A o mojego admina nie masz się co martwić, akurat jestem jednym z takich który podchodzi surowo do regulaminu i Bl@dni śmiało moze potwierdzić. Nie znasz mnie typie i nawet nie masz pojecia jaką role tutaj obejmowałem za poprzedniej kadencji.

Na admin czacie nie jeden z nas pisał ze łamiesz często regulamin więc ten ban był jak najbardziej słuszny lecz moim zdaniem nie wystarczająco surowy. To jest ode mnie ostatnie ostrzezenie, mowiąc ze jestem gównem niczego dobrego nie wróży kolego

PROSIŁBYM H@ LUB OP O SKOMENTOWANIE TEJ SPRAWY. DZIĘKI
    Ostatnio edytowane przez nivaro ; 09-09-17 o 21:11

3. #3 Odp: Wejdź i się dowiedz 
    Kilka słow odemnie
    Po 1) Nevado kolego w ogole nie powinno obchodzic Ciebie czy Nivaro siedzi na specie , czy jest na 1 arenie czy tez na 11
    Zaden gracz ani Admin nie ma zakazu siedzenia na Specie
    Jezeli Nivaro ma ochote posiedziec pól dnia na specie niech siedzi NIKOGO powtarzam NIKOGO nie powinno obchodzic co kolega Robi na specie ja jako Opiekun równiez czesto siedze na SpecT sa zgloszczenia o kampeinia , o cheaty to jest nasz obowiazek wiec czasem musimy siedziec na spect - w ramach wyjasnienia
    Odemnie dostawalaes juz wiel Banow/Mutów wielu graczy Mi pisalo ze czesto wyzywasz gadasz jakies glupoty ogolnie robisz jeden wielki smietnik na serwerze nie raz dostawalem spam grając Faceita ze jestes na serwerze i panoszysz sie bo nie ma zadego Admina a gdy wchodizlem po kilku chwilach Cie mutowaalem straszyłes mnie tym ze znasz Bl@diego itp...
    Ban jak najbardziej sluszny nie masz prawa NIKOGO wyzwac nie wazne czy to bedzie 10 letni dzieciak z nieco mniejszym ilorazem inteligencji czy też starsza babcia która nie umie grac w CS'a
    Jestes na serwerze PUBLICZNYM gdzie inni gracze chcą pograc . pogadac posmiać sie a nie sluchac czlowieka który wyzywa innych od smieci ITP
    Ban jak najbardziej sluszny ja zawsze bylem dla Ciebie łaskawy tylko CIe mutowalem albo gdy sobie ostro naskrobales byly bany na kilka godzin
    Jak widze nic nie pomoglo .
    Masz 7 dni na przemyslenie swojego zachowania to nie serwer na którym mozesz robic co tylko sobie chcesz
    To serwer na którym są zasady są po to aby je przestrzegac a gdy je łamiesz konczy sie jak widac
    Jezeli nie zobaczymy u Ciebie poprawy predzej czy pozniej skonczy sie to dla Ciebie permem i tyle
    Pamietaj nie jestes sam na serwerze ani nie jestes w chlewie
    tyle odemnie
    Pozdrawiam

4. #4 Odp: Wejdź i się dowiedz 
    Awatar Bl@dI.
    Ub nie będzie. Za takie słowa skierowane do admina ub się nie należy. Co do Nivaro, jestem pewny, że to dobry człowiek na właściwym miejscu. Co do "nabijania godzin" na spect to jak złapię kogoś na gorącym uczynku to wtedy będziemy rozmawiać. Zamykam temat, aby czasami nie było spamu. Gdyby ktoś z h@+ chciał coś dodać to bardzo proszę się nie krępować

Dysproz mnie wyprzedził

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów