Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 BAN PERMANENTNY ZA TO ŻE MNIE KTOŚ WYZYWAŁ. Prosiłbym o szybki kontakt. 
    Nick podczas gry : MiCkU
    Admin, który dał bana : CichyHary
    Powód Bana:Obraza
    Dowód w postaci strony: https://www.csbydgoszcz.pl/sourceban...steamid&Submit
    Data, Godzina otrzymania bana: 15-09-2017 23:57
    IP/SteamID:90.198.200.249/STEAM_1:1:127644734
    Komentarz: Witam, dostałem bana na serwerze CSBydgoszcz na serwerze Arena 1 vs 1. Zostałem zbanowany na permanentnie z czego nie jestem zadowolony. Piszę żeby się odwołać ponieważ dostałem bana z powodu obrazu , nie zgadzam się z tym ponieważ byłem wyzywany przez gracza KuBaN który wyzywał mnie i także innych graczy . Nie byliśmy z tego zadowolenia i powiedzieliśmy mu ze przestał doszło do tego punktu że powiedzieliśmy mu dwa słowa, i dosłownie admin wbił i zbanował nas wszystkich bez dawanie ostrzeżenia. Jak gracz KuBaN nas wyzywał to powinniśmy to zgłosić to admina lecz ja bylem na tym serwerze (Arena 1 vs 1 ) dopiero któryś raz i nie znałem żadnych adminów, ponieważ na co dzień gram na Surfie. . Jestem graczem serwera CSBydgoszcz już ponad rok i znam regulamin dobrze, jestem bardzo lojalnym graczem i uwielbiam ten serwer ponieważ jest jednym z najlepszych serwerów dla mnie, i nie zgadzam się że ban został podany na permanentny, zgodził bym się jak by był na 24h. Chciałbym o odwołanie bana ponieważ mi bardzo zależy o kontynuowaniu grania na serwerze CSBydgoszcz i zdobywaniu umiejętności na surfie. Bardzo proszę o kontakt ze mną i wyjaśnienie całej sprawy . Proszę żeby administracja się ze mną skontaktowała przez mail-a lub inny sposób który będzie wygodny dla administracji. Dziękuje i pozdrawiam i liczę na szybki kontakt .

2. #2 Odp: BAN PERMANENTNY ZA TO ŻE MNIE KTOŚ WYZYWAŁ. Prosiłbym o szybki kontakt. 
    Awatar KRÓL Badyl
    Brak dowodów, skracam bana do 24h.
    Ostatnio edytowane przez KRÓL Badyl ; 16-09-17 o 01:55

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów