Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1 Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Witam w tym temacie chciałbym złożyć skarge i jednocześnie poproszić o unbana a więc tak

Nick podczas gry: Michael Jackson
    Godzina, data zdarzenia: Około 02:30
    Mapa: Nie pamietam jaka
    Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Pan-TeON
    Opis sytuacji: Wpisanie w konsole "sensitivity 141847" i udawanie ze mam spinbota w zarcie mowiac do niego zeby odpalil mi haxy bo nie chce mi sie minimalizować gry na pulpit zeby uniknac zbednych pytan dlaczego gram na nowym koncie odpowiedz jest prosta - boostuje konta do global elite a nastepnie je sprzedaje przed MM lubie sobie wejsc na arene postrzegać żeby nie wchodzić na MM bez żadnej rozgrzewki a jako iż byli gracze na waszym serwerze 1vs1 to wibłem.

Chciałbym dodać że admin zachowywał się hamsko w stosunku do mnie jak wbiłem na 2 koncie zeby wyjasnic z nim sprawe i powiedziec mu ze zostalem nieslusznie zbanowany - myślał że pozjadał wszystkie rozumy i że jak ma 20-23 lata to jest najmądrzejszy i wiek swiadczy o inteligencji. Prosze o ukaranie tej osoby jak i o unbana ponieważ nie cheatowałem ani nie cheatuje więc ban jest niesłuszny.

Pozdrawiam, Tyner1996.

Dowody, świadkowie zdarzenia: Mam nadzieje że nagrywacie demka na serwerze zeby ocenic, zobaczyc czy mam tego aimbota / spinbota / triggerbota

Link do bana : https://www.csbydgoszcz.pl/sourceban...steamid&Submit
    Ostatnio edytowane przez Tyner1996 ; 16-10-17 o 02:56 Powód: Poprawa skargi.

2. #2 Odp: Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Awatar amazon`
    musisz poczekać na wyjaśnienie admina.

Władca reputacji !

Prywatna wiadomość (PW)
    - nie odpisuję na wiadomości typu "siema" "ej jesteś" itd oraz pamiętaj o ortografii i kulturze osobistej
    - proszę zachować ciągłość korespondencji!(spam na pw będę ignorował)

3. #3 Odp: Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Awatar Bl@dI.
    Admin powiadomiony przeze mnie. Demka nagrywane są przez gotv jeśli nie będzie miał admin ocenimy je.

4. #4 Odp: Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Pelna wypowiedz z tym temacie bedzie podana o godzinie 18 polskiego czasu. Pozdrawiam.

5. #5 Odp: Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Chce zwrócić uwagę że jest to i skarga i odwołanie od bana więc nie wiem czy dobrym pomysłem jest dawanie oceniania zachowania samego siebie

6. #6 Odp: Skarga na Admina - PaN-TeON, prosba o odbanowanie. 
    Awatar KRÓL Badyl
    Dobra obejrzałem demo i nic tam nie widać oprócz tego, ze zwiększyłeś sensa. Co do zachowania to moim zdaniem Twoja postawa była arogancka co do innych osób na serwerze co można zauważyć oglądając demo. UB ze względu na to, że czysto grałeś natomiast następnym razem radze trochę przystopować z tekstami na serwerze.

http://620032.node84.pukawka.pl/dem-...1508112960.zip

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów