Wątek: Fleshe

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Fleshe 
    Mam propozycję w sprawie fleshy, a mianowicie aby włączyć opcje oślepiania swoich teammateów, poniważ ludzie rzucają bezmyślnie fleshe nie zwracając uwagi na to, że gdyby opcja była wyłączona to oślepiali by swoich i oczywiście wpłynie to dosyć na rozgrywkę i myślę, że gracze zaczęli by myśleć jak rzucają granaty. Pzd
    Odpowiedz z cytatem  

2. #2 Odp: Fleshe 
    Awatar Istna
    I dopiero będziemy się wkurzać.. :/
    Odpowiedz z cytatem  

3. #3 Odp: Fleshe 

Cytat Zamieszczone przez Plotkiern Zobacz posta
    Mam propozycję w sprawie fleshy, a mianowicie aby włączyć opcje oślepiania swoich teammateów, poniważ ludzie rzucają bezmyślnie fleshe nie zwracając uwagi na to, że gdyby opcja była wyłączona to oślepiali by swoich i oczywiście wpłynie to dosyć na rozgrywkę i myślę, że gracze zaczęli by myśleć jak rzucają granaty. Pzd
    To jest Twoje pobożne życzenie, rzeczywistość będzie taka, że szybko wrócicie do tego stanu jaki jest.
    Odpowiedz z cytatem  

4. #4 Odp: Fleshe 
    Cytat Zamieszczone przez dmg Zobacz posta
    To jest Twoje pobożne życzenie, rzeczywistość będzie taka, że szybko wrócicie do tego stanu jaki jest.
    Nie jest to moje życzenie tylko propozycja. Od tego chyba służy ten dział czyż nie drogi Panie ?
    PS: Poza tym nie wiem jak to jest możliwe ale od kiedy gram w CS:GO na serwerach społecznościowych to ten serwer jest pierwszym na którym spotkałem się z opcją nieoślepiania swojej drużyny a gram DUUUUŻO xD, więc jest to dla mnie jakaś nowość i dlatego złożyłem taką propozycję niech ludzie się wypowiedzą i tyle. Nikogo do niczego nie namawiam .
    Odpowiedz z cytatem  

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów