Wątek: Odwołanie

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Odwołanie 
    Nick podczas gry: DEXTER.
    Admin, który dał ci bana: Morświnek czy jak mu tam.
    Powód Bana:
    check http://www.csbydgszcz.pl
    Dowód w postaci dema/screena: Sprawdźcie HLTV, ponieważ nie zdążyłem zrobić jakichkolwiek ss'ów.
    Data, Godzina otrzymania bana: Jakaś 16:30
    Twoje IP/SteamID:
    STEAM_1:1:46466809
    Komentarz: Od początku mojej gry odzywałem się cały czas, admin był dostępny i nie zareagował rzekomo na to, że "Już ktoś ma taki nick" a wręcz przeciwnie normalnie się odzywał. Gdy jakiś małolacik na moje zapytanie "Co?" Odpowiedział "Gówno",
    również nie zareagował a gdy ja mu odpowiedział tak samo niekulturalnie to nagle zwrócił mi uwagę o kulturę i nagle sobie przypomniał, (Rozumiem, po złości) że ktoś ma taki sam nick j ak ja, więc sprawiedliwość pierwsza klasa kolego Poza tym z tego co mi wiadomo ktoś tu ma nick "Dexter" a ja mam "DEXTER.", na forum "Dexter!", Trzeba było reagować od razu jak coś nie pasowało i bym bez problemu zmienił ale po Twoim nie sprawiedliwym zachowaniu, mam to gdzieś. Nie pozdrawiam.
    Wydruk z konsoli: Jak już wspomniałem niestety nie posiadam, ponieważ wyszedłem z CS:GO, po ponownym wbiciu na serwer niestety nic mi nie wyskakuje prócz tego, że zostałem zablokowany na tym serwerze.

2. #2 Odp: Odwołanie 
    Awatar amazon`
    bana dostałeś po tym jak Badyl poprosił Cie o zmiane nicku a Ty odpowiedziałeś mu wprost, że w dupie to masz i że Ciebie to nie interesuje.

Wiec następnym razem nie cwniakuj tylko ładnie zmień nick

Ban zostaje ja banowałem.

Zamykam.

Władca reputacji !

Prywatna wiadomość (PW)
    - nie odpisuję na wiadomości typu "siema" "ej jesteś" itd oraz pamiętaj o ortografii i kulturze osobistej
    - proszę zachować ciągłość korespondencji!(spam na pw będę ignorował)

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów