Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1 Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Nick podczas gry: PaRaDiSe <<[PL]>>

Godzina, data zdarzenia: ok. 4:20 28.01.2018

Mapa: Ony DD2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Istna Diablica (dokładnych znaczków itp nie pamiętam tylko sam nick)

Opis sytuacji: Napisałem do gracza "żeby tak nie bajerował bo i tak nie porucha" nie jest to ani wulgarne ani obraźliwe a jeżeli już to kogoś obraziło (czego w sumie nie miałem na myśli) to powinienem dostać ostrzeżenie przed dostaniem bana. Chciałbym aby moje konto zostało odblokowane bo to jedyny normalny serwer gdzie można normalnie pograć gram na nim już długo i nigdy nie miałem problemów. Mam nadzieję że koleżanka wymieniona wyżej poniesie odpowiednie konsekwencję tego. Pozdrawiam

Dowody, świadkowie zdarzenia: niestety brak nie zdążyłem zrobić SS ani nie nagrywałem w tym czasie

2. #2 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    skoro nie masz zrobionych ssów to tak nie bardzo żeby od razu ponosić jakiekolwiek konsekwencję ale dobrze porozmawiam dzisiaj jak tylko znajdę chwilkę z Diablicą postaramy się aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła a jeśli chodzi o Twojego bana myślę iż na długo go nie dostałeś więc możesz już sobie spokojnie pograć pozdrawiam #zamykam ;]

3. #3 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Otwieram temat niech się jeszcze Adminka wypowie i czekam za odpowiedziami dalszymi

4. #4 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Awatar Istna
    Według mnie wypowiedź gracza była totalnie nie na miejscu bo nie jestem jakimś towarem. To, że z kimś rozmawiam nie oznacza, że możesz kierować takie słowa do kogokolwiek z administracji czy graczy. Pomińmy fakt, że piszesz tą skargę ze względu na to, że całą noc miałeś do nas problem, że jesteśmy odpaleni itp itd. Ban jest uzasadniony, następnym razem proszę o zachowanie kultury i dystansu co do mojej osoby.

5. #5 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Awatar frajdej
    Witam. Chcialbym rowniez wypowiedziec sie na temat tej sytuacji, jako bylem wtedy na serverze. Wlasciwie to owy gracz Paradise za kazdzm razem, gdy go zabilem wyzywal mnie od cziterow. Po jakims czasie nie wytrzymal i chcial mnie chyba obrazic, lub mi dopiec. Niestety zrobil to w taki sposob, ze nie obrazalo to mnie, lecz Istna Diablice. Nie godzi sie tak wypowiadac o kobiecie , lub w jej kierunku w zadnej sytuacji... Rozumiem, ze byl zly, bo go zabijalismy, ale to nie powod by mowic cos takiego. Uwazam, ze ban byl w pelni sluszny, pomiajajac fakt, ze krotki i tylko na uspokojenie. Wydaje mi sie, ze opiekun podziela moje zdanie - w taki sposob do kobiety nie odnosimy sie nigdy , bez wzgledu na sytuacje.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow, taka klawa.

6. #6 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Bardzo dziękuję za wypowiedź jestem bardzo wdzięczny za udzielenie jakże istotnych argumentów niech się jeszcze tylko wypowie gracz który napisał skargę i wtedy zobaczymy co z tego wyniknie narazie uważam że skarga jest bez podstawna i Adminka Istna Diablica nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji bo gdybyś na mnie trafił napewno nie byłoby tak miło i spokojnie takze czekam na odpowiedź do godziny 20 i wtedy zamykam temat

7. #7 Odp: Naduzycie Admina - Istna Diablica 
    Awatar KRÓL Badyl
    Dostałeś skuteczne upomnienie w postaci 30 minutowego bana, moim zdaniem nie ma tu co więcej wyjaśniać. Następnym razem jak chcesz sobie pograć wykaż się większą kulturą osobistą. Zamek.

Zakładki
Zakładki
Uprawnienia umieszczania postów